O A-05

Grupa A-05 to dobry partner w organizacji konferencji i spotkań. Działamy od 1991 roku. Zorganizowaliśmy ponad 500 imprez z dziedziny kultury, nauki, gospodarki i polityki. Naszymi Klientami są fundacje, stowarzyszenia, urzędy, organizacje rządowe oraz firmy z kraju i z zagranicy. W przygotowywanych przez nas spotkaniach brało udział od kilkudziesięciu do kilku tysięcy uczestników. Dobrze poznaliśmy potrzeby naszych klientów, dzięki czemu dostosowaliśmy naszą ofertę do konkretnych wymagań. Jeśli Państwa spotkanie ma się stać wydarzeniem, to zróbmy je wspólnie. Warto mieć jednego, solidnego partnera w organizacji spotkania. Podejmując z Państwem współpracę gwarantujemy oszczędność czasu i energii, dostosowanie oferty do budżetu, kompleksową obsługę imprezy.
 

GRUPA A-05

Działamy w wielu obszarach

Design i architektura spotkań

Nasze atuty to kreacja wizualna i merytoryczna. Proponujemy autorskie rozwiązania, projekty znaków graficznych, kompleksowe identyfikacje wizualne, materiały konferencyjne, scenografie, scenariusze, nowoczesne prezentacje. Wszystkie nasze działania konsultujemy z Państwem, tak aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zarządzanie projektami i logistyka

Zarządzamy spotkaniami kompleksowo. Stosujemy metodykę IPMA w realizacji projektów. Analiza, plan działania, budżet, harmonogram, perfekcyjna realizacja, podsumowanie, wnioski i… grono zadowolonych klientów.

Komunikacja i marketing

Jesteśmy Państwa doradcą na każdym etapie przygotowań do kongresu lub eventu. Konsultujemy i przygotowujemy proces pozyskania imprezy (BID).  Opracowujemy kampanie promocyjne, prowadzimy je w imieniu Państwa w kraju i za granicą. Stosujmy nowoczesne rozwiązania i narzędzia prezentacji i komunikacji. Prowadzimy kampanie promocyjne, marketingowe i sponsoringowe w celu pozyskania uczestników oraz wsparcia budżetu kongresowego. Dokumentujemy nasze działania w formie zdjęć i filmów.

zobacz naszą ofertę

wspólnie zaprojektujmy spotkanie

Więcej o projektach

Nasi Klienci o nas!

Kongres, w którym wzięło udział ponad 800 uczestników z 50 krajów był dużym, międzynarodowym przedsięwzięciem. Jego prestiż i ranga wymagała perfekcyjnej, kompleksowej organizacji i taką właśnie zapewniła nam Grupa A-05.  
The professionalism, sincerity and dedication of Grupa A-05`team in providing us with a great service has in-turn gained popularity for us among our guests. I sincerely recommend the services of Grupa A-05.
Grupa A-05 pełniła rolę Biura Organizacyjnego i wykonała swoje obowiązki w pełni profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Na każdym etapie przygotowań służyła radami i pomocą. Bardzo dziękuję i liczę na dalszą udaną współpracę przy kolejnych projektach.
Impreza łączyła szereg różnych spotkań i imprez towarzyszących przy rekordowo dużej liczbie uczestników. Dowodem sukcesu organizacyjnego są liczne gratulacje, które otrzymujemy od gości z kraju i zagranicy.  
In the world lime business, we hear unanimously: „Krakow has been a real success”. EULA would wilhout any doubt deal with a great pleasure with Grupa A-05 and be back in Kraków.